Jelínek Rudolf (Brno 1880)
Dívčí akt, nesignováno, olej/karton, 66 x 47,5 cm, lehce poškozený rám (Šm)
11.03.2017 - 14:00
CZK 24.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 16.000,-
Jelínek Rudolf (Brno 1880)
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 11.03.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 04.03. - 11.03.2017 |